+37063052573
Kaunakiemio g. 5 Kaunas
Pagalba Naudinga Atsiliepimai

Atsiliepimai

Apie mus kalba.

Puikiai išmano savo darbą. Greitai ir operatyviai reagavo į mano poreikius. Patarė ir paaiškino visus kilusius klausimus. Žinosiu kur kreiptis ir ateityje!

  Džiaugiuosi, kad įvedus į google paiešką kompiuterio meistras, iš karto išmetė tobula, mano moterišku suvokimu svetaine. Kadangi kompiuteriuose nusimanau labai mažai, ir paaiškinti ko noriu pakankamai sudėtinga, tai čia atradau tai kas palengvino mano kompiuterio naudojimo naštą, galvos skausmus, ir kartais bejėgiškumo akimirkas kai kompiuteris tiesiog manęs neklauso.
  Svetainėje informacija išdėstyta labai aiškiai net ir man, viskas paprastai, be ypatingų žodžių ar terminų, kuriuos aiškintis tikrai nėra noro, kai neveikia kompiuteris.
Į klausimus atsako labai greitai, o jeigu iškarto negali, tai bent nuramina. Tada galiu eiti ramiai siūti, nes žinau, kad viskas bus gerai.
  Šitą svetainę ir aptarnavimą išskirčiau iš kitų, nes jie manęs nekankina su įvairiais klausimais, ir terminais man iškilus klausimui.
  Aptarnavimą įvertinčiau 10/10.
  Siūlau kompiuteriomeistras.lt visoms moterims, ir vyrams, kuriems sugedo kompiuteris, ar reikia kokios programos, kad papildomai kažką darytų.

2014 - © Kompiuterio meistras Google+