+37063052573
Kaunakiemio g. 5 Kaunas
Pagalba Naudinga Atsiliepimai

Kaip Boot iš CD/DVD arba USB rakto

2017.April.10

Tikras kompiuterio specialistas žino, kaip reikia daryti BOOT iš CDV/DVD ar USB rakto. Daug turime klausimų ir iš tų vartotojų, kurie dažnai nebendrauja su kompiuteriu, o į naudoja tik panaršyti internete ar susimokėti mokesčius. Taigi šiame straipsnyje trumpa pamoka, kaip taisyklingai Boot iš CD/DVD ir USB rakto.

1.Reikia įdėti CD/DVD į CD-Rom ar DVD-Rom įrenginį arba USB rakta į USB lizdą. Jame ne būtinai gali būti operacinė sistema, bet ir kitos programos, kurios gali pasileisti ir be operacinės sistemos.

 

 

 

 

 

 

 

2. Paleidžiame kompiuterį iš naujo.

3.  Reikia mums dabar įjungti BIOS sistemą. Nuo gamintojo priklauso kokius mygtukus reikia spausti, kad pasileistu BIOS. Tai gali būti F2, F8, F10 arba DEL mygtukas.

 

4.  Na kai pagaliau Mes atsidūrėme BIOS sistemoje. Mums reikia rasti  kategorija, su užrašu Boot. Ir vėlgi nuo BIOS Versijos priklauso kokia išvaizda turės. Mes jums parodysime kokia dažniausiai būna.

5. Šitame BOOT lange rodoma, ką pirmiausi kompiuterio sistema nuskaito. Dažniausiai būna nustatyta, kad skenuotų jūsų kietajį diską, o tada kitus įrenginius. Taigi mums reikia pažymėti CD/DVD arba USB raktą ir jį nuvesti į pirma poziciją, kaip parodyta paveiksliuke.

5. Nukreipimai padaryti beliko spausti ESC išsaugoti pakeitimus ir sistema automatiškai nuskaitys jūsų CD/DVD ar USB Rakto. Kartais būna, kad CD/DVD kai skaito reikia paspaust klavišą, kad toliau galėtų iš CD/DVD veikti.

Tikimės ši maža pamokėlė jus iš mokinti, kaip tiesiogiai daryti BOOT iš CD/DVD arba USB rakto.

Jei jums šis postas buvo naudingas, paspauskite viršuje esantį mygtuką „Dalintis“. O jeigu manote, kad ši informacija gali būti naudinga, persiųskite šio posto nuorodą asmeniškai savo draugui.

Turite klausimų? Parašyk mums!

* - užpildyti būtina

Jūsų vardas*

Jūsų el. pašto adresas*

Jūsų telefonas*

Tema*

Jūsų žinutė*

Kategorijos

2014 - © Kompiuterio meistras Google+