+37063052573
Kaunakiemio g. 5 Kaunas
Pagalba Naudinga Atsiliepimai

“Microsoft” smogė dar vieną smūgį savo “kūdykiui”!

2017.April.13

Kaip žinote, balandžio 8 d. suėjo trys metai, kaip „Microsoft“ nutraukė “Windows XP“ palaikymą. Nors palaikymą nutraukė prieš trejus metus, bet “Windows XP” naudojasi beveik 8 procentų vartotojų.

Atrodo nieko čia įspūdingo, bet “Windows XP” yra populiaresni už “Windows Vista” ir jų turi kiek mažiau nei 1% vartotojų. Net “Linux” operacinė sistema turi 2% vartotojų už  “Windows Vista”. Matyt tokia statistika nepatinka “Microsoft” kompanijai ir ji nuo šių metų balandžio 11 d. nutraukia palaikymą. Taigi vartotojai liks be apsaugų, kuriuos tiekė iki balandžio 11d.

Na kaip su “Windows 7”? Pasirodo jie laikosi geriausiai! „NetMarketShare“ duomenimis, turi beveik 50% vartotojų pasaulyje ir nežada stabdyti palaikymo.

Ir pagaliau naujai sukurti “Windows 10”. Nors jų atnaujinimas buvo balandžio 11d., kartu su “Windows Vista” palaikymo nutraukimu, bet jie ne taip įspūdingai laikosi. Jie turi net 25% vartotojų visame pasaulyje. Tikrai yra kur pasitempti!
Taigi mes tikimes, kad windows 10 pasitems ir užkamšys skyles, palaikys daug kompiuterių driver ir nebeseks savo vartotojų, o gal net panaikins reklamas iš sistemos. Tikrai mes matome, kad žmonės susiduria su visokiom problemom dėl “Windows 10” klaidų.

 

Šaltinis: Delfi.lt

Jei jums šis postas buvo naudingas, paspauskite viršuje esantį mygtuką „Dalintis“. O jeigu manote, kad ši informacija gali būti naudinga, persiųskite šio posto nuorodą asmeniškai savo draugui.

Turite klausimų? Parašyk mums!

* - užpildyti būtina

Jūsų vardas*

Jūsų el. pašto adresas*

Jūsų telefonas*

Tema*

Jūsų žinutė*

Kategorijos

2014 - © Kompiuterio meistras Google+