+37063052573
Kaunakiemio g. 5 Kaunas
Pagalba Naudinga Atsiliepimai

Philips 24PFS5231/12 24″ LED televizorius

2017.August.14

Pristatau jums naujai ne naują televizorius. Jis išleistas tik praeitais metais, o mano susižavėjimo sulaukė tik šias metais. Taigi pirmyn trumpai pristatyti televizorių.

Nors esu kompiuterio mėgėjas, bet aš jau senai ieškojau monitoriaus. Ne paslaptis, kad geras monitorius daug kainuoja, todėl aš atidėliojau jį pirkti iki tol kol pamačiau Philips 24″ LED televizorių. Pamatęs pamaščiau, kad jis pakabinamas, o apačioje esanti kolonėlė parduodama atskirai. Užsirašęs modelį namuose aš panagrinėjau, kad šitas televizorius ne tik kad 24″ colio ekranas su 1920x1080p raiška, bet turi ir 16w kolonėlė. Randasi dvi HDMI įvestis, VGA, Digital Audio Out, USB, SCART, TV antena, Satellite antena, Audio IN (DVI/VGA/Aux), Ausiniu kistukas, CI. Tikrai galima laisvai tokį televizorių padaryti monitoriumi.

Pats televizoriaus vaizda tikrai geras, kai žiūri filmą ar tv laida.

Sujungęs televizorių su kompiuterį pradžioje jis man pasirodė gan keistas, nes vaizdas liejasi. Panašus vaizdas toks kaip nuotraukoje.

Pagalvojau kažkaip keistai, kad taip ryškiai rodo ir dar raidės susiliejusios. Pavaikščiojau po meniu punktus išsiaiškinau, kad yra funkcijos tv, žaidimams ir kompiuteriui. Įjungiau kompiuterio rėžimą iškart vaizdas pagerėjo. Taigi buvau patenkintas televizoriaus vaizdo kokybę.

Garsas! Kaip televizorius su 16w kolonėlė tikrai įspūdingas. Ne JBL kolonėlė, bet tikrai gerai groja.

Manau, jei būtų su JBL kompanija  pasitarę būtų gera derinį išleidę. Bet turime tokia kolonėlė kuri įspūdi padarė gerą. Televizorių galima padaryti ne tik monitoriumi, bet ir klausytis muzikos iš bet kurio įrenginio kuris turi “Bluetooth” belaidę sistemą. Bet manau galima ir per telefona paleisti vaizdą. Dar neradau to metodo.

Televizorius turi analogine, skaitmenine ir palidovinį įrenginius. Taip! Lietuviškus skaitmeninius kanalus randa visus, kurių reikia. Palydovine irgi buvo garbė išdėginti, nes turiu Viasat palydovinę lėkšte ir pagavo apie 1000 kanalų. Maniau palydoviniai kanalai bus užkoduoti, bet apie 100 kanalų galėjai matyti nemokamai ir dauguma kanalų rusų kalba.

Manote, kad jis tik tiek atlieka funkcijų? Ne, jis dar viena dalyką atlieka. Jis įrašo mėgstamas laidas į USB rakta ar į kietąjį driska. USB raktas turi būti ne mažesnis nei 32GB. BET! Video galima įrašyti, bet neleis jį peržiūrėti kompiuteryje. Vartotojo gide rašoma: “Įgyvendinant autorių teisių įstatymą, kai kurie DVB teikėjai gali taikyti skirtingus apribojimus panaudojant DRM (skaitmeninio teisių valdymo) technologiją. Transliuojant apsaugotus kanalus, gali būti ribojamas įrašymas, įrašo galiojimas arba peržiūrų skaičius. Įrašymas gali būti visai uždraustas. Bandant įrašyti apsaugotą transliaciją arba bandant paleisti nebegaliojantį įrašą, gali būti rodomas klaidos pranešimas”. Bent nepramiegosi savo mėgstamo serialo.

Pats televizorius nėra sunkus. Jo svoris tik 4,35 kg. Tikrai labai lengvai galima nugabenti į kitą kambarį ar į sodybą.

Vienintelis trūkumas gal dėl to, kad jį negalima pakabinti ant sienos. Nebent padarysi ant sienos lentyna, kuri atlaikys iki 5 kg svorį.

Pačius išrankiausius televizoriaus mėgėjus įspūdžio nepadarys, bet monitorių už beveik 200e neblogas variantas.

Pristatau pirmas mano video su išpakuotu daiktu, Philips televizoriumi.

Jei jums šis postas buvo naudingas, paspauskite viršuje esantį mygtuką „Dalintis“. O jeigu manote, kad ši informacija gali būti naudinga, persiųskite šio posto nuorodą asmeniškai savo draugui.

Turite klausimų? Parašyk mums!

* - užpildyti būtina

Jūsų vardas*

Jūsų el. pašto adresas*

Jūsų telefonas*

Tema*

Jūsų žinutė*

Kategorijos

2014 - © Kompiuterio meistras Google+