+37063052573
Kaunakiemio g. 5 Kaunas
Pagalba Naudinga Atsiliepimai

Stalinio kompiuterio surinkimas

2017.December.2

Dažnai gaunu užklausų ar galėčiau surinkti stalinį kompiuterį.

Na taip galėčiau surinkti, bet  kadangi žinau, kad klientas sau kompiuterį perka ne vieneriems metams. Tai visada užduodu pagrindinius klausimus, kad išsiaiškinčiau, kokius geriausius variantus galėčiau pasiūlyti.

1. Klausimas KAM NAUDOSITE KOMPIUTERĮ?

Man tiksliai reikia žinoti, ką kompiuteris atliks. Nes nuo to kaip apibūdinsite kompiuterio veiklą galėsime apibrėžti jo biudžetą.

2. Klausimas KAINA

Kitas esminis klausimas ar tavo būsimo kompiuterio veikla atitiks ir kaina. Na kaip pavyzdys, norite kompiuterio, kuris atlaikytų PlayerUnknowns Battlegrounds žaidimą, bet tu gali skirti tik 450e. Na tada šituo klausimu negalėsiu nieko padėti. Teks tada pataupyti.

3. Klausimas LAIKAS

Kuo trupesnis laikas tuo brangiau kainuos surinkimo paslaugos. Taigi visada apgalvokite iš anksto, kada norite naujo kompiuterio. Aišku būna išimčių, kad kompiuteris sugenda ir darbuotis be jo neišeina, tai tada čia jau kitas kalba.

Taigi, jei labai reikia kompiuterio, kairėje pusėje, prie teksto yra vokelis (po šauktuku). Paspaudęs vokelį užpildyk formą ir butinai su tavim susisieksiu dėl, tau, norimo kompiuterio surinkimo.

Ir būtinai atsakyk į tris klausimus kurios parašiau viršuje, nes man bus greičiau atsakyti tau ar galiu kažkuo tau padėti.

Iki susiskambinimo.

Nerijus

Jei jums šis postas buvo naudingas, paspauskite viršuje esantį mygtuką „Dalintis“. O jeigu manote, kad ši informacija gali būti naudinga, persiųskite šio posto nuorodą asmeniškai savo draugui.

Turite klausimų? Parašyk mums!

* - užpildyti būtina

Tavo vardas*

Tavo pavardė*

Miestas*

Tavo telefono numeris*

Pasirink kada galime su tavimi susisiekti telefonu*

Tavo el. pašto adresas*

Kokį nori susirinkti kompiuterį?*

Kategorijos

2014 - © Kompiuterio meistras Google+